Profil společnosti

Společnost Speco Control s.r.o. byla založena v roce 2002 svými zakladateli, společností Imos group s.r.o. a dvěma fyzickými osobami, za účelem doplnění portoflia stavebních prací skupiny Imos group o systémy měření a regulace, automatizovaných systémů řízení a o elektromontážní práce.

Od počátku existence se zaměřujeme na využívání nejmodernějších řídících systémů, čidel, programového vybavení a ostatních zařízení, které jsou na trhu. Orientujeme se především na kvalitu, spolehlivost a snadnou obsluhu námi dodávaných zařízení a tam, kde je to vhodné, upřednostňujeme domácí dodavatele používaných komponentů.

Naše společnost je tvůrcem nového přístupu v realizaci dispečinků, které minimalizují objemy přenášených dat a jsou příjemné pro obsluhu.

Naše společnost je zástupcem kanadsko-francouzské firmy Roctest Telemac v dodávkách geotechnických, měřících a monitorovacích zařízení pro civilní stavby, jako jsou přehrady, tunely, mosty a historické objekty.

Dodáváme kompletní, precizní, spolehlivé a robustní systémy ušité na míru pro každou technologii a každého zákazníka.

Vždy se snažíme poskytovat vysokou kvalitu a odbornost za rozumnou cenu, chceme být dobrým partnerem a pomocníkem při realizaci zakázek každému investorovi.

Jsme partnerem ve všech fázích od návrhu, projektu až po realizaci a provoz daného díla. Zajišťujeme samozřejmě záruční a pozáruční servis.

Profil společnosti Profil společnosti Profil společnosti